Blue Flower

 


 


 

 


 

Podziękowania

 

W imieniu całej społeczności Domu Pomocy Społecznej w Moczarach pragnę serdecznie podziękować za upominki wykonane w ramach akcji „ PRZYTULAS COVIDOWY”                             Panu Wójtowi  Krzysztofowi Mróz , Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Lutowiskach oraz Klubowi Wolontariatu „ Szansa” działający przy  SP w Lutowiskach.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i proszę przyjąć od całej naszej społeczności życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na wszystkie nadchodzące dni.

 

 

                                                                                            Dyrektor Domu Pomocy Społecznej

                                                                                                       w Moczarach

                                                                                                       Stanisław Leszega

 

 

 


 


  


 


 

 


 

 


 

Zjawiskowy występ młodzieży z Ukrainy

 

13 września 2017 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w występach młodzieży z Ukrainy, która odwiedziła nasz Dom Pomocy. Nasi niedalecy sąsiedzi przestawili swój bardzo bogaty repertuar. Było bardzo uroczyście. Zespół zaprezentował naszym mieszkańcom specjalny program taneczno-muzyczny. Program obejmował taniec do tak kultowych piosenek  

i przyśpiewek jak "Hej, sokoły". Na koniec programu był również taniec z flagą Polski i Ukrainy. Podczas występu w naszym domu mieszkańcy byli oczarowani tym, że wszystko było dopięte na ostatni guzik i dopracowane w każdym najdrobniejszym calu. Cały występ był fenomenalny i zjawiskowy, który wszystkim się podobał.

 

   

 

Zapraszamy Do Naszej Galerii